O Patio

Patio to najwyższej jakości meble ogrodowe, poduszki i akcesoria. W produkcji używamy tylko najlepszej jakości materiałów
a nasze kolekcje są corocznie aktualizowane.

Szeroka i starannie dobrana oferta sprawia, że zarówno zwolennicy tradycyjnego wzornictwa jak i oczekujący najnowszych trendów znajdą coś dla siebie.

JAKOŚĆ

Wszystkie produkty pod marką PATIO prezentowane na tej stronie, produkowane są w Polsce w naszych fabrykach w Koszalinie
i w Miastku na łącznej powierzchni produkcyjnej ok. 10.000 m2. Firma DAJAR Sp z o.o. posiada certyfikat zarządzania: jakością wg normy ISO 9001:2015, bezpieczeństwem wg OHSAS 18001 i środowiskiem wg ISO 14001:2015.
Nasze produkty spełniających najwyższe wymagania TÜV GS - jednostki certyfikującej TUV NORD oraz międzynarodowej normy EN 581(PN 581) co oznacza, że posiadają następujące cechy:

- Skonsultowana w laboratorium niemieckiej jednostki certyfikującej konstrukcja
- Ocenione i przebadane materiały i surowce zastosowane do wyrobu (analiza atestów, trwałości, szkodliwości, odporności na czynniki zewnętrzne itp.)

- Przebadane w laboratorium egzemplarze produktów na wszystkie istotne parametry i maksymalne obciążenia normowe
- Produkt bezpieczny, trwały, wykonany z materiałów przyjaznych użytkownikowi
- Produkt wyprodukowano w firmie nadzorowanej przez niezależną jednostkę TÜV pod kątem spełnienia wymagań normowych, parametrów użytkowych i jakości w produkcji przemysłowej oraz gwarancji jakości na każdym etapie produkcji
- Produkty, które już są na rynku poddawane są wyrywkowej kontroli przez jednostkę certyfikującą na zgodność z dokumentacją, badanymi wzorami i wymaganiami norm

FIRMA DAJAR

Właścicielem marki Patio jest firma Dajar sp. z o.o.
Dajar jest dystrybutorem produktów gospodarstwa domowego (AGD) i mebli ogrodowych oraz profesjonalnych artykułów dla branży HoReCa. Podstawą naszej szerokiej oferty jest współpraca z największymi na świecie producentami. Sami również specjalizujemy się w produkcji, głównie mebli ogrodowych, kempingowych i poduszek, a także desek do prasowania i suszarek do bielizny.

Na rynku AGD podstawą naszej działalności jest oferta akcesoriów do kuchni i jadalni. Dajar jest również wyłącznym importerem i dystrybutorem francuskiego szkła Luminarc w Polsce.

W Polsce Dajar posiada 7 centrów dystrybucji, magazyn centralny w Toruniu, 2 fabryki w Miastku i Koszalinie oraz 14 sklepów outletowych Dajar Home & Garden. Na Węgrzech w skład firmy Dajar wchodzi centrum typu cash & carry, magazyn centralny w Budapeszcie oraz sklep outletowy. To stawia Dajar w pozycji lidera w branży hurtowni AGD i mebli ogrodowych nie tylko w Polsce, ale i w całej Europie Środkowej.

W naszej ofercie znajdują się tysiące produktów. Do najsilniejszych marek w dystrybucji należą: Patio, Jotta, Ambition, Domotti, Arranger, Luminarc, Disney, Pyrex, Arcusine, Arcoroc, Curver, Vileda, Emalia Olkusz i wiele innych.